TUZCUOĞLU Nakliyat A.Ş
0533 319 0 444

Tuzcuoğlu Ofis Taşıma

Tuzcuoğlu Ofis Taşıma

tuzcuoğlu ofis taşıma

İşletmenizin yerinin değişme zamanı geldiğinde aranılan adreslerin başında Tuzcuoğlu ofis taşıma hizmetleri gelmelidir efendim. Çünkü bu alandaki hatırı sayılır tecrübemizin yanı sıra teknik donanımımız bulunuyor. Hizmetlerimizden yararlanmak üzere ister WhatsApp hattımız üzerinden ister telefon numaralarımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz. Eğer WhatsApp üzerinden aranmanızı istediğinize dair not bırakırsanız sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlıyoruz ve çok daha kapsamlı bir şekilde bilgilendiriyoruz. İsterseniz şimdi sizleri süreç hakkında biraz daha detaylı şekilde bilgilendirelim.

Büro Taşıma Bizim İşimiz

Bilindiği üzere işletmeler pek çok cihazın veya farklı donanımın bulunduğu yerlerdir. Dolayısıyla büro taşıma çalışması sıradan bir nakliyat işlemi değildir. Bu çerçevede firmamız gerek elektronik cihazların gerekse diğer farklı aletlerin sökülmesi ve tekrar kurulumu noktasında hizmetler sunabilmektedir. Bu nedenle böylesine hassas bir konuda firmamızı tercih ederek işinizi şansa bırakmayacağınızı düşünüyoruz. Peki, süreç nasıl başlıyor. Sizleri daha fazla bekletmeden aktarmaya çalışalım. Öncelikle işyerinizde bir ücretsiz ekspertiz çalışması yaparak eşyalarınızın durumunu gözden geçiriyoruz. Bu tespitlerimizin ardından sizlere en makul fiyatlarımızı çıkarıyoruz ve bir taşınma tarihi talep ediyoruz. Daha sonra söz konusu tarihte uzman ekibimizle birlikte adresinize gelerek çalışmalarımıza start veriyoruz.

İşyeri Taşımacılığı Dikkat Gerektiriyor

Tabi işyeri taşımacılığı gibi azami dikkat gösterilmesi söz konusu olduğu bir çalışmada profesyonel niteliklerde bir eşya paketleme çalışması gerçekleştirilmek zorundadır. Buradan hareketle tuzcuoğlu evden eve nakliyat uzman personeli öncelikle sökülen her cihazın ve eşyanın izolasyon işlemlerini gerçekleştiriyor. İzolasyon işlemi tamamlanan eşyalar dikkatli bir şekilde kapalı kasa araçlarımıza yükleniyor. Bunun yanı sıra firmamızın diğer hizmetlerine de kısaca değinmekte yarar görüyoruz. Çünkü aynı anda farklı hizmetler talep edebilirsiniz efendim. Sözgelimi iş yerinin tahliye veya benzer bir nedenle boşaltılması gibi bir durum söz konusu ise eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Eşya depolarımız rutubet gibi olumsuzluklardan arındırılmış güvenlikli tesislerde bulunmaktadır. Ayrıca taşınma sırasında ve depolama hizmeti almanız durumunda eşya sigortalama sistemi uyguladığımız için gayet huzurlu bir nakil süreci sizleri bekliyor diyebiliriz efendim. Lütfen Tuzcuoğlu ofis taşıma hizmetlerini 7/24 aramaktan çekinmeyiniz. Uygun fiyatları ve modern çalışmaları ile firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden çok teşekkür ediyoruz. Görüşmek dileğiyle hoşçakalınız

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eşya Depolama