Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

 EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat işleri, ev taşımacılığı evrelerinin, mobilya, elektronik eşyalar veya farklı malzemelerin ziyan almaması gerekçesiyle zorunlu düzenlemelerin yapılması içeriğiyle, belirli bir düzenle icra edilmesidir. Evde bulunan tüm eşyaların toplanması, ambalajlanarak ziyan ihtimaline karşılık önlem alınması, kamyon veya kamyonetle ile taşınacakları daireye taşınıp yeni alanlarına yerleştirilmesi aşamalarını içerir.

EVDEN EVE NAKLİYE HİZMETLERİ

Evden Eve Nakliyat sadece eşyaların taşınması anlamında yapılabileceği gibi, yeni evde eşya düzeninin tam olarak sağlanması biçiminde de gerçekleştirilebilmektedir. Eşyaların zarar görmesine karşı korunması niyetiyle, oldukları mevkide demonte süreçleri ve sarma işlemleri yerine getirilerek yeni bir eve taşınması ile tekrar monte edilmeleri ve kullanılmaya hazırlıklı hale getirilmesi işlemleri evden eve nakliyat süreçlerinin merkezini meydana getirmektedir. Nakliye işleminin en hatırı sayılır aşaması ve vazgeçilmezi haline gelen evden eve nakliyat, işinin hakikaten ustası bir firma tarafından sonuçlandırılmadığı durumda ciddi ve çözümü uygun olmayan sorunlara ortam oluşturabilmektedir. Eşyalarınızı taşımaları için emanet ettiğiniz şirketin, alanında yetkin ve tecrübeli bir ekibi, kapalı ve çelik kasalı evden eve taşıma kamyonları ve güçlü kurumsal yapısı ile güvenilen bir firma olması zorunludur.

Taşımacılık Bir Sanatır Ve Bunu Laikiyle Yapan Tuzcuoğlu,dur

Evden eve nakliye hizmetinde en fazla ehemmiyet gösterilmesi gereken öğe paketlemedir. Nakliyesi yapılacak mobilyalar, teçhizat ve eşyalarınızın, kullanım özelliklerine göre belirlenen çeşitli ambalaj malzemeleriyle paketlenerek nakliyat amacıyla hazırlıklı duruma getirilmeleri uç noktada önemlidir. Kaliteli ve ustalaşmış bir destekle arızasız bir taşınma gerçekleşecektir. Evden eve nakliyat anlamı itibariyle nedir? sualini bir çok kişi sormakta ve bu kavramın yanlızca taşınma şeklinde tasavvur edilmesi de sınırlı bir bilgi şeklinde kabul edilmektedir. Ev taşıma sürecinde hemen fiiliyata başlamadan önce, makul bir programlama süreci yapılmalıdır. Şirketimizin sahasında ihtisas sahibi olmuş ve aynı zamanda tecrübeli eleman kadrosu desteği ile, evden eve nakliyatın bütün zahmetinden kolayca kurtulabilir ve az bir zamanda yeni belirlediğiniz mekana geçebilirsiniz.

EVDEN EVE NAKLİYAT EYLEMLERİ KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN FAALİYETLER

– Ön inceleme: Eşya taşıma projesinin tam içeriğiyle sorunsuz uygulanması adına taşınacak mekanda tetkik manasında olan ve ayrıca kurumumuzun ücretsiz sunduğu ekspertiz hizmetimizden faydalanmalısınız.  Sigortalama: Nakliye sigortası, eşya ve yüklerinizi nakliye süreçleri sırasında olası ve istenmeyen durumlara ve olaylara karşı teminat kapsamına dahil eder. Sökme ve Monte: Eşya ve yüklerinizin düzgün şekilde sarımları, araca muntazam istiflenebilmesi ve daha emniyetli nakledilmesi için söküm işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Ayrıca Gardrop ve dolaplar gibi demonteleri yapılmış mobilyalarınız, taşındıkları adreste sizin belirttiğiniz şekilde konumlandırılarak yeniden ekibimizce kurulumları yapılır.

Neden Tuzcuoğlu Nakliyat ?

– Ambalaj seçimi ve Paketleme: Taşınacak mekanda var olan tüm materyaller ve diğer tüm eşyalar için alternatif paketleme gereçleri kullanılmak suretiyle sarım işlemleri yapılmaktadır.Taşıyıcı araca yükleme: Sökümleri ve de paketlemesi yapılan möble ve diğer yüklerinizin nakliye esnasında sarsıntılara karşı muhafazaları, araca düzgün yerleştirilerek yüklenmesine bağlıdır. Yerleştirme: İstenilen mekana nakilleri yapılan ve monte edilen eşyalarınız sizin belirlediğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanılmaya uygun duruma getirilir.

Evden Eve Nakliye Taşımacılık Sorunları

Eşya Depolama