Asansörlü Taşıma

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma Yüksek katlı binalara veya giriş ve merdivenleri eşya taşımak için uygun olmayan evlere eşya taşımanın en kolay yolu asansörlü evden eve nakliyat seçeneğidir.

Eğer evinizde asansör yok veya bina yönetimi asansörle eşya taşımaya izin vermiyor ise ve 4. kattan daha üstü bir kata taşınacaksanız eşyalarınızın iyiliği için asansörlü nakliyatı tercih edebilirsiniz. Bu kararı nakliyat firmanız ile beraber istişare ile vermenizi öneriyoruz.

Asansörlü Taşıma işlemi herkes açısından zahmetli ve karmaşık bir gereklilik durumunda bulunsa da sektörel ve teknik altyapıdaki gelişmeler neticesinde bu dönemlerde önemli biçimde kolaylaşmış ve emniyetli duruma gelmiştir.

Asansörlü taşımacılık veya büro taşımacılığı, bu gelişmelerden bir tanesidir ve taşınma işlevini fazlasıyla basit bir hale getirmiştir. Nakliyesi sıkıntılı ve büyük malzemelerin, asansör aracılığı ile taşınmaları, daha az bir sürede ve ayrıca nispeten emniyetli biçimde mümkün olmaktadır. Asansör kullanmakta olan nitelikli bir nakliyat firması yardımı ile ev veya ofis taşıma eskiden olduğu kadar sıkıntılı bulunmayacak ve adeta sorunsuz sona erdirilecektir.

Asansörlü Taşıma Kaç Kata Kadar?

Asansörlü taşımacılık alanında kendi kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan işletmemiz, eşya ve yüklerinizin zarar görmeden transferlerini temin eder.

Asansörlü Evden eve taşımacılık süreçleri öncesinde planlama yapılır. Taşınac

asansörlü evden eve nakliyat

asansörlü taşıma

ak eşya ve malzemelerin belirlenmesi sonrasında asansör aracının gerekeceği eşyaların olması, nakliye programına asansör kullanımı da eklenir. Asansörlü nakliyat yardımıyla birey gücünün yetmeyeceği ağırlık ve büyüklükte olan eşya ve malzemeler, kolaylıkla taşınabilir. Asansör kullanılarak yapılan taşıma etkinlikleri, daha az zamanda sonuçlandırılır. İnsanların çok daha geniş bir sürede taşıyabildiği mobilya ve beyaz eşyalar, asansörlü taşıma işlemleri yardımı ile dakikalar zarfında istenilen mekanlarına yerleştirilebilir.

Asansörlü Nakliye Ücretleri, binanızın çevresel şartlarına, kat durumuna ve sevk edilecek asansörlü nakliye aracına göre farklılık göstermektedir. Maliyet hususunda esas alınan husus ise taşıma asansörünün kullanma süresinin uzunluğudur.

 

 

 

Eşya Depolama